ŘEKNI ŽIVOTU "ANO"!

25.05.2020

Alkohol? Proč se raději neopít životem samotným?


           Jak zrovna teď sedíš? Dýcháš?

Zkus to se mnou. Rozlož chodidla na zem. Vyrovnej páteř. Posuň bradu jemně vzad a otevři ramena. A usměj se ... co by ne? Dívá se snad na tebe někdo?

Přestaň na chvilku číst a vychutnej si ten pocit v těle.

Cítíš ten rozdíl?

           Dám ruku do ohně, že než ti pozornost přitáhl tento článek, tvá záda byla shrbená, nohy všelijak pozkřižované a dech? Řekla bych tak na 50%. Nebo přeháním?

Možná už tušíš, kam tím směřuji.

Přesně tak!


           Uvědomění si, že celý svůj život žiješ naprosto v odpojení, může být zděsující. Ale nezoufej!!! Svůj přístup k životu můžeš změnit právě DNES!


Výmluvy. Výmluvy. A zase jenom výmluvy. 

           Možná až příliš často svalujeme vinu na rodiče, kteří nás prostě špatně vychovali, nebo je to nízký plat v práci? Ahá, máš lunu na šestém domě...tak to jo! 

Na jednu stranu je to velmi pohodlné. Dám si nohy na stůl a ...

"já nic, já muzikant".

Ale na stranu druhou! Se tímto přístupem ochuzuji o možnost vzít život do vlastních rukou.

           Být pánem svého života vyžaduje jednu věc. Vystoupit z role oběti. Přestat se konečně schovávat přes světem. Jako na začátku! Otevřít ramena, nadechnout se a ... důležité! ... mít chodidla pevně na zemi.

Orgasmický život!

               Láká tě život, kde si nemusíš smysly otupovat alkoholem? Možná tě to chvíli bavilo, protože všechny ty problémy najednou zmizely. Ale ta hořkost a prázdnota druhý den?

            Vědomý život je příležitost, kde své smysly brousím jak ten nejostřejší japonský nůž s jiskrou na čepeli. Ptáš se proč?

           Aby ti už nikdy neunikl ten moment, kdy v rukou držíš kousek té nejkřupavější italské pizzy právě vytažené z pece, aby milování se nebylo časem přípravy nákupního seznamu na příští týden, aby jízda MHD nebyla ztrátou času, ale příležitostí, jak se konečně naučit "jen tak být".

           Otevřít oči, začít poslouchat, cítit dotek oblečení na mé kůži.... To je způsob, jak zastavit čas. Jak vstoupit do života! Jak být tady a teď.

Návod, jak žít orgasmický život 24/7/365.